Autoři

Série

Znamení jednorožce
(Série - Znamení jednorožce - 1)

od
Körnerová, Hana Marie
 • Historie, dobrodružství, romantika, napětí. To všechno nabízí nový román Hany Marie Körnerové odehrávající se v polovině osmnáctého století ve Francii. Zavede nás na dvůr Ludvíka XV. i na ponurý strážní hrad, kde se v časech sedmileté války shromažduje vojsko.  

  Hlavní roli v něm hrají dvojčata ze starého rodu. Od raného dětství jsou na sobě silně závislá, mají vlastní svět s tajnou řečí a tajným znamením – jednorožcem. Jejich úspěšná budoucnost je naplánována dlouho dopředu, ale všechno se dramaticky změní po smrti rodičů. Mladík vstupuje do tajné služby Jeho Veličenstva, dívku král provdá za jednoho ze svých věrných. Na dlouhá léta se jejich cesty rozdělí. Když se uprostřed války opět sejdou, pomůže jim v nebezpečí nejen vzájemná podoba, ale i prsten sloužící jako poznávací znamení…

 • Autor: Körnerová, Hana Marie
  Série: Znamení jednorožce
  Pořadí v sérii: 1.
  Název: Znamení jednorožce
  Žánr: | Beletrie | Historické romány
  EAN: 9788026906148
  ISBN: 978-80-269-0614-8
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 272
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 2. 5. 2019
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.