Autoři

Série

Znamení hada
(Série - Znamení jednorožce - 2)

od
Körnerová, Hana Marie
 • Bývalý velitel hradu v Sarnaux markýz de Borbolla je usvědčen ze zrady a uvržen do Bastily, kde čeká na soud. Za spiknutí s nepřítelem v čase války existuje pouze jediný trest – smrt. Začátek procesu se však neustále oddaluje, je zřejmé, že se kdosi v pozadí pokouší zachránit markýzi život. Jeho manželka Céline je pod královou ochranou a snaží se ještě před procesem dosáhnout anulace manželství. Než stačí k soudnímu jednání dojít, přichází zpráva o Borbollově smrti.
  Vdova Céline se za královy účasti vdává za nového velitele hradu Francesca de la Roche. Její štěstí však netrvá dlouho. Zasáhne osud a Céline se ze dne na den ocitá v přímém ohrožení života. Zbývá jí jediné – útěk. Pod cizím jménem prchá za bratrem Brianem. V čase války však není nikde bezpečno a Céline, která čeká dítě, téměř zahyne. Pomoc a útočiště najde až u člověka, který je stejně jako ona na útěku, a svou totožnost musí tajit. Přežití je někdy jen otázkou náhody…

 • Autor: Körnerová, Hana Marie
  Autor obálky: Černá, Martina
  Série: Znamení jednorožce
  Pořadí v sérii: 2.
  Název: Znamení hada
  Žánr: | Beletrie | Historické romány
  EAN: 9788026910824
  ISBN: 978-80-269-1082-4
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 272
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 2. 5. 2019
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.