Žáček, Jan

seznam / mřížka

Žáček, Jan

Jan Žáček se narodil 1. 3. 1963 v Praze. Vystudoval Fakultu žurnalistiky UK a pracuje jako televizní režisér. Má již na svém kontě pozoruhodnou sbírku děl rozmanitých žánrů od románu Jsem zbabělý muž a novely Pankrác právě teď, přes publicistické knihy Hradu smrt nevadí a Džordžíno, politický buldozer až po knihu pohádek Ach, ta zvířata. Hlavním polem jeho působnosti jsou však scénáře a režie televizních a rozhlasových pořadů, z nichž uvádíme jen na ukázku Ptákoviny (6 dílů), Fakta, Kdo je kdo.

- 25%
Jedinečná, bohatě fotograficky dokumentovaná kniha mapuje 27 nejpozoruhodnějších, známých i méně známých, náboženských staveb v Praze, patřících v současné době různým církvím i státu. Úvodní slovo kapitoly vždy patří představiteli církve, jež popisované chrámy spravuje, jak o církvi samé, tak i poznámky k uváděným stavbám. Pak následuje popis jednotlivých objektů - u každé ze staveb je uvedena její historie, pozo…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.