Autoři

Série

Nesnáším tě

od
Ward, Penelope
 • PENELOPE WARD & VI KEELAND

  Od nejprodávanějších autorek New York Times Vi Keeland a Penelope Ward přichází nečekaná love story o odložených srdcích a druhých šancích…

  Všechno to začalo záhadným modrým vzkazem všitým do svatebních šatů.
  Něco modrého.
  Vydala jsem se do luxusního butiku prodat své vlastní svatební šaty. Tam jsem zase našla „něco starého“, co patřívalo jiné nevěstě.
  Do podšívky nádherných šatů s motivem ptačích per tam byla všita ta nejkrásnější zpráva, co jsem kdy četla: Děkuju ti, že jsi mi splnila všechny moje sny.
  Na modré papírové cedulce bylo vyraženo jméno Reed Eastwood. Očividně to byl ten nejromantičtější muž, jaký kdy žil. Rovněž jsem zjistila, že je to ten nejnádhernější muž na světě. Kdyby jen moje fantazírování o pravé lásce tady skončilo. Později jsem totiž o tom zamilovaném pánovi zjistila ještě další věci.
  Je arogantní, cynický a má nesmyslné požadavky. Vím, o čem mluvím. Vlivem nečekaného zvratu osudu je z něj můj nový šéf. To mě ale nezastaví, abych odhalila příběh, jenž se za tím milostným vzkazem skrývá. Milostným vzkazem, po němž spolu nežili šťastně až do smrti…
  Ten příběh se však nedá srovnat s tím naším, každým dnem zajímavějším, něžnějším a víc sexy než cokoliv, co bych si kdy dokázala představit.
  Něco nového.
  Nemám ale nejmenší tušení, jak to skončí…

 • Autor: Ward, Penelope
  Překladatel: Povolná, Darina
  Název: Nesnáším tě
  Původní název: Hate Notes
  Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie
  EAN: 9788026912460
  ISBN: 978-80-269-1246-0
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 328
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 27. 11. 2019
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.