Autoři

Série

Vyvolená
(Série - Bratrstvo černé dýky - 15)

od
Ward, J. R.
 • Xcor, vůdce Bandy bastardů, odsouzený za velezradu, jíž se dopustil proti Slepému králi, čelí brutálnímu výslechu a trýznivé smrti z rukou Bratrstva černé dýky. Po životě poznamenaném krutostí a zlými skutky je smířený s osudem vojáka, lituje však jediné věci – ztráty posvátné ženy, která mu nikdy nepatřila: Vyvolené Layly.

  Layla jediná zná pravdu, která zachrání Xcorovi život. Odhalením jeho oběti a skrytého původu však oba prozradí a zničí vše, co je Layle drahé – včetně role matky jejího milovaného dítěte. Na vážkách mezi láskou a loajalitou musí sebrat veškerou odvahu, aby se postavila proti jediné rodině, kterou má, za jediného muže, jehož kdy bude milovat. A přesto, i kdyby Xcor nějak dosáhl odpuštění, budou se on a Layla muset utkat s ještě větší výzvou: překlenout propast, která dělí jejich světy, aniž by vydláždili cestu do budoucna ještě větší válce, zkáze a smrti.

  Do Caldwellu se vrací nebezpečný starý nepřítel, totožnost nového božstva je prozrazena a ve světě Bratrstva černé dýky už nic není jisté ani bezpečné, dokonce ani věrná láska… či osudy, které se dlouho zdály být vytesané do kamene.

 • Autor: Ward, J. R.
  Autor obálky: Křižka, Emil
  Překladatel: Pacnerová, Jana
  Série: Bratrstvo černé dýky
  Pořadí v sérii: 15.
  Název: Vyvolená
  Původní název: The Chosen
  Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie | Sci-fi a fantasy | New Adult
  EAN: 9788026907657
  ISBN: 978-80-269-0765-7
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 520
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 6. 12. 2017
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.