Autoři

Série

Buďte o krok napřed!

Vetřelec - Probuzení (audiokniha)
(Série - Vetřelec - audioknihy - 1)

od
Lebbon, Tim
 •  

  Nezkrácená verze 1 MP3 CD - Celková délka 12 hodin a 23 minut

  NOVÝ PŘÍBĚH ODEHRÁVAJÍCÍ SE MEZI FILMY VETŘELEC A VETŘELCI

  Hluboký vesmír… Tajemné, neprobádané místo, skrývající netušené záhady a nepředstavitelná nebezpečí. A lidstvo coby nepatrná kapička v tom gigantickém oceánu se houževnatě snaží prozkoumat jeho mystéria a pochopit jeho zákonitosti.

  Sedmatřicet let poté, co Ellen Ripleyová, třetí důstojnice obchodní nákladní lodi Nostromo, svedla svou vítěznou bitvu s krvelačným mimozemským organismem a ponořila se do hyperspánku, ještě pořád pluje nekonečným mezihvězdným prostorem. Není to ale náhoda, co jí postaví do cesty těžební loď Marion, a není to záchrana, co ji čeká po probuzení. Naopak, její nejtemnější noční můry jako by se probudily spolu s ní…


  Čte Pavel Rímský

  Pavel Rímský (1949 ) | Po studiích na JAMU získal angažmá v divadle v Hradci Králové, později vystupoval v divadle Dílna 24, které bylo trnem v oku tehdejšímu režimu. Účinkoval v mnoha oblastních i pražských divadlech, například v Činoherním studiu v Ústí nad Labem, Městských divadlech pražských, Realistickém divadle (dnešní Švandovo divadlo) i v Divadle v Dlouhé. Od roku 1997 je členem souboru Divadla na Vinohradech. Filmoví diváci jej znají z rolí ve filmech Colette, Zemský ráj to napohled, Hanele či Učitel tance, ale i z televizních filmů a seriálů jako Četnické humoresky, Dobrodružství kriminalistiky nebo Ulice. Díky svému charakteristickému hlasu se uplatnil také v dabingu ( např. major Sidney Theodore Freedman v seriálu M*A*S*H ).

  www.csfd.cz/tvurce/24894-pavel-rimsky


  Audioknihu můžete zakoupit i online ve formátu MP3:

   

   

 • Autor: Lebbon, Tim
  Překladatel: Chodilová, Dana
  Série: Vetřelec - audioknihy
  Pořadí v sérii: 1.
  Název: Vetřelec - Probuzení (audiokniha)
  Původní název: Alien - Out of the Shadows
  Žánr: | Beletrie | Sci-fi a fantasy | Filmová edice KinoBooks | Audioknihy | Vetřelci a predátoři
  EAN: 8594072272998
  ISBN: 8594072272998
  Vazba: Nezkrácená verze 1 MP3 CD
  Formát:0.00 x 0.00 mm
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 5. 12. 2016
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  Chci
  být
  IN!
  Získejte vždy ty nejdůležitější novinky na e-mail.