Autoři

Série

Vetřelci - svazek 3 (románová řada)
(Série - Vetřelci - Komplet - 3)

od
Schofield, Sandy - Perry, S. D.
 • Třetí svazek kompletní série Vetřelci obsahuje romány:

  Sandy Schofield – Zrůda

  Vítejte na bývalé trestanecké kolonii Charón, kde se v labyrintu z podzemních tunelů skrývá hnízdo vetřelců. Profesor Ernst Kleist provádí šílené pokusy a vytvoří vetřelčího křížence, kterého lze ovládat. V tu dobu přijíždí na Charón kapitánka Joyce Palmerová a několik mariňáků. Ti jediní snad dokážou Kleista zastavit. Jedině oni dokážou zarazit profesorův nejšílenější výtvor: vetřelčí zrůdu.

   

  S. D. Perry – Labyrint

  Na vesmírné stanici Innominata vybudoval nechvalně známý doktor Paul Church bludiště tunelů. Church v něm totiž ukrývá výsledky svých posledních pokusů. Jeho cílem je zkřížit člověka s vetřelcem. Plukovník doktor Tony Crespi chce jen jediné – aby mohl s Churchem spolupracovat. Lidé na Innominatě umírají jeden po druhém ve snaze dovést pokus do konce. Jakmile Crespi objeví cestu do středu labyrintu, najde komnatu plnou hrůz... dokáže vůbec najít cestu ven?

 • Autor: Schofield, Sandy - Perry, S. D.
  Překladatel: Čermáková, Daniela
  Série: Vetřelci - Komplet
  Pořadí v sérii: 3.
  Název: Vetřelci - svazek 3 (románová řada)
  Původní název: Aliens - Omnibus 3
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-269-0734-3
  Vazba: vázaná
  Formát:130.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 384
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 15. 11. 2017
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.