Tassone, A. Shawn - Landherr, Kathryn M.

seznam / mřížka
Tassone, A. Shawn - Landherr, Kathryn M.

Tassone, A. Shawn - Landherr, Kathryn M.

Shawn A. Tassone a Kathryn M. Landherrová jsou certifikovaní gynekologové a porodníci. Působí v texaském Austinu a jako jedinečný manželský pár lékařů vnášejí do tématu ženského zdraví výjimečný úhel pohledu. Kathryn vystudovala Texaskou univerzitu a následně dokončila postgraduální část vzdělávání na univerzitách Texas A&M a v nemocnici Scott & White. Shawn vystudoval Regis College a lékařské vzdělání získal na lékařské fakultě Creightonovy univerzity. Oba dokončili praktickou přípravu na svoji práci na University of Oklahoma Health Sciences Center. Na adrese www.aaobgyn.com je můžete navštívit online.

Spolupracovali s lékařskými hvězdami jako Andrew Weil, Jon Kabat-Zinn, James Gordon a Larry Dossey. Jsou pokládáni za mezinárodní odborníky na lékařskou vědu propojující mysl a tělo, tzv. integrativní medicínu, a práci s duchovními aspekty v kontextu zdraví. Přednášejí na mezinárodních konferencích o tématech, jako je menopauza, bioidentické hormony, duchovní aspekty v těhotenství, přírodní léčivé metody, lékařství propojující mysl a tělo v kontextu zdraví žen, integrativní medicína. Jako první představují práci Josepha Campbella a jeho hrdinskou cestu, či cestu hrdiny, a aplikují ji na těhotenství, tu největší hrdinskou cestu.

- 70%
Manželé a gynekologové-porodníci Shawn A. Tassone a Kathryn M. Landherrová nabízejí čtenářkám duchovního průvodce těhotenstvím, který citlivým a velmi vřelým přístupem spojuje lékařský a duchovní pohled. Čtenářkám otevírají různé pohledy na těhotenství, v přílohách tento přístup obohacují spolupracovnice autorů příspěvky na duchovní témata. Čtenářky se seznámí s tím, co se děje v jednotlivých mě…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.