Autoři

Série

Tanec stínů
(Série - Alex Craftová - 2)

od
Price, Kalayna
 • Kdo říká, že mrtví už nic nevyzradí, se očividně ještě nesetkal s Alex Craftovou.

   

  Alex Craftová strávila měsíc léčbou zranění utržených v boji s čarodějem. Nyní je připravená opět povoláváním stínů mrtvých pomoci při řešení vražd. Její milostný život se vinou dvou mužů proměnil v jeden velký zmatek. Agent FÚV Falin Andrews zmizel a Death, sám Smrt, se jí vyznal ze svých citů. Alex se proto jen těší do práce. Ovšem její nový případ se ukáže být větší výzvou, než sama čekala.

  Policie Alex najme, aby pomohla s vyšetřováním v přírodní rezervaci jižně od města Nekros. Podivné je, že se nenašla těla, jen jejich části. Někde na svobodě se pravděpodobně na svou další oběť chystá sériový vrah a Alex z kusů těl stín nepovolá. Musí se spolehnout na cizí magii, aby přišla na to, jak případ vyřešit. Když se však vrhne do vyšetřování, má v patách stvoření zrozené z nejtemnější magie. Někdo velmi mocný si přeje, aby se případ uzavřel – její smrtí.

 • //baronet.cz/image/data/Ukazky/Tanec.pdf

 • Autor: Price, Kalayna
  Překladatel: Ľalíková, Zuzana
  Série: Alex Craftová
  Pořadí v sérii: 2.
  Název: Tanec stínů
  Původní název: Grave Dance
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-7384-668-8
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 408
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 10.4.2013
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.