Tallis, F. R.

seznam / mřížka

Tallis, F. R.

F. R. TALLIS je spisovatel a klinický psycholog, autor svépomocných psychologických příruček, populárně naučných knih pro běžného čtenáře i vysokoškolských učebnic, více než třiceti teoretických pojednání v mezinárodních odborných periodicích a osmi románů.

Mezi lety 1999 až 2011, kdy psal pod jménem Frank Tallis, obdržel množství cen (a na mnoho dalších byl navržen) včetně New London Writers’ Award (Cena pro začínající a nové londýnské spisovatele), Ellis Peters Historical Dagger (Historická dýka Ellis Petersové), Elle Prix de Lectrices (Cena čtenářek časopisu Elle) a Edgar. Kritiky nadšeně přijatá paperbacková řada Liebermann byla přeložena do čtrnácti jazyků a upravena jako televizní adaptace.

 

www.franktallis.com

- 25%
Po návratu z karibského ostrova Svatého Šebestiána, kde se ambiciózní lékař Paul Clément seznamuje s působením magie a živými mrtvými, se rozhodne dál zkoumat možnosti resuscitace a přechodu ze stavu klinické smrti zpět do života. Sám sebe podrobí odvážnému pokusu, kterým se však proviní proti řádu věcí a uvede do chodu řetězec událostí, jež mají dalekosáhlé důsledky nejen pro něj, nýbrž i pro osoby v jeh…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.