vyjde cca 01.11.2023
Tak blízko

Tak blízko

Předpokládané datum vydání: 01.11.2023 Autor: Day, Sylvia Série: Blacklist - 1. v pořadí
Cena cca 359 Kč


Sylvia Day, autorka bestsellerové ságy Crossfire, přináší příběh o posedlosti a hněvu, v němž tři ženy musí za každou cenu ochránit to, co milují ze všeho nejvíc.


Všem se věřit nedá. Můžete ale některé z nich důvěřovat?


Vdovec Kane Black nikdy na svou zesnulou manželku Lily nezapomněl. Zármutkem po ní zcela otupěl… až jednoho dne spatří na ulicích Manhattanu ženu, jež oplývá nenapodobitelnou krásou jeho dávno mrtvé lásky. Odvede ji do svého luxusního bytu, kde ji střeží jako oko v hlavě, obklopenou stále živými vzpomínkami na Lily.


Kaneova matka Aliya si jde tvrdě za svým. Obává se, že „Lily“ má nad Kanem příliš velkou moc. A na trůnu může sedět jen jedna královna.


Kaneova švagrová Amy se stala obětí podvodu a zrady, jež v ní probudily vražednou touhu po pomstě. Zaplatila příliš vysokou cenu a nyní si jde pro to, co jí náleží.


Tři ženy spoutané pohřbeným tajemstvím a jeden muž, který slepě slaví návrat své milované a dávno mrtvé manželky. Kane je po letech konečně opět šťastný a udělá cokoli, aby to tak zůstalo.


Předpokládané datum vydání:Vyjde cca 1.11.2023
Autor: Day, Sylvia
Pořadí v sérii:1
Série:Blacklist
Název:Tak blízko
Původní název:So Close
EAN:9788026921592
ISBN:978-80-269-2159-2
Typ vazby:vázaná
Formát:120.00 x 195.00 mm
Počet stran:cca 288
Vydání:1.
Datum vydání: 01.11.2023

Aktuality

archiv aktualit

VZKAZ OD FIONY VALPY + AKCE

Máme pro vás vzkaz od naší oblíbené autorky Fiony Valpy. Podívejte se, co sama říká o svých knihách, a nechte se nalákat na romány se dvěma historickými liniemi, které rozhodně nesmí chybět v k…

SYLVIA DAY - BESTSELLEROVÁ AUTORKA KONEČNĚ V BARONETU

Musíme se s vámi podělit o úžasnou zprávu! Letos rozšíří naši rodinu skvělých autorek SYLVIA DAY! …

ZRUŠENÍ OSOBNÍCH ODBĚRŮ V SÍDLE NAKLADATELSTVÍ

Vážení zákazníci,z technických důvodů jsou zrušeny osobní odběry v sídle nakladatelství od 2.2.2023 do odvolání.Pokud od nás máte předchozí objednávku potvrzenou s osobním odběrem v sídle nakladatelst…