Autoři

Série

Tajuplná zahrada
(Série - Dámy v přestrojení - 1)

od
Quick, Amanda
 • Spisovatelka a profesionální společnice Evangeline Amesová si pronajme dům na předměstí městečka Little Dixby, daleko od Londýna, kde byla před nedávnem napadena. Fascinována paranormální energií vycházející z nedalekých Křišťálových zahrad potají přeleze zeď, aby pozemky prozkoumala. A když se znovu ocitne v nebezpečí, instinktivně zamíří právě do těchto zahrad.

  Lucas Sebastian je gentleman, který by nikdy neodmítl pomocnou ruku dámě v nouzi, i když mu neoprávněně vstoupí na jeho pozemek. Rychle se zbaví útočníka a trvá na tom, aby vše uchovali v tajnosti. Už tak o něm koluje spousta řečí, povídá se, že je na jeho zahradě ukrytý poklad a že jeho strýc – který zemřel za záhadných okolností – pořádal v domě okultní botanické experimenty.

  Lucas a Evangeline k sobě okamžitě pocítí silnou přitažlivost, avšak musejí se vypořádat s nejedním problémem. Ať už se ji snažil zabít kdokoliv, zkusí to znovu. Ale kdo to může být?

  Brzy odhalí, že mají společného nepřítele. A jelikož energie vyzařující z Křišťálových zahrad narůstá, začíná jim být jasné, že pokud chtějí přežít, musí najít to, co bylo před dávnými dobami pohřbeno.

 • Autor: Quick, Amanda
  Překladatel: Čermáková, Daniela
  Série: Dámy v přestrojení
  Pořadí v sérii: 1.
  Název: Tajuplná zahrada
  Původní název: Crystal Gardens
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-7384-651-0
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 288
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 6.2.2013
 • Série Dámy v přestrojení:

   

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.