ušetříte 25 %
Tajemná vražda

Tajemná vražda

Autor: Deveraux, Jude Překladatel: Čermáková, Daniela Série: A Medlar Mystery - 4. v pořadí

Doporučená cena nakladatele: 429 Kč

Naše cena: 322 Kč

Koupit e-book

Cena za doručení


od 70 Kč
od 135 Kč
více informací

Dokonce i ty nejsemknutější rodiny mají tajemství…


Proslulá autorka románů Sara Medlarová umí vyprávět o jiných lidech, ovšem doufá, že pravda o její rodině nikdy nevyjde najevo. Domov v Lachlanu na Floridě je jejím útočištěm, které sdílí se svou neteří Kate a drahým přítelem Jackem Wyattem. Medlarská trojka, jak je v městečku nazývají, si slíbila, že už se nezaplete do žádného vyšetřování vraždy.

Poté co šerif nečekaně odjede na dovolenou, se šokovaný Jack stává jeho zástupcem. Takže když Kate narazí při návštěvě na mrtvého mladíka, Medlarská trojka se opět pustí do práce. V realitní kanceláři navíc Kate získá nového okouzlujícího klienta s tajemnou minulostí. Zdá se však, že působí jen samé potíže.

Netrvá dlouho a vyjde najevo, že mezi vraždou a novým mužem ve městě existuje jakási souvislost – otázka však zní jaká. Když je prozrazena skutečná totožnost cizince, Sara si uvědomí, že její pečlivě vymyšlený příběh se hroutí, a obává se, že ztratí Kate a Jacka navždycky. Zoufale ovšem doufá, že láska a upřímnost zvítězí nad lety lží a podvodů. A navíc, rodina je rodina – i když je občas toužíte zabít.


Autor: Deveraux, Jude
Překladatel/ka:Čermáková, Daniela
Pořadí v sérii:4
Série:A Medlar Mystery
Název:Tajemná vražda
Původní název:A Relative Murder
EAN:9788026919599
ISBN:978-80-269-1959-9
Typ vazby:vázaná
Formát:120.00 x 195.00 mm
Počet stran:336
Vydání:1.
Datum vydání: 09.12.2022

Aktuality

archiv aktualit

VZKAZ OD FIONY VALPY + AKCE

Máme pro vás vzkaz od naší oblíbené autorky Fiony Valpy. Podívejte se, co sama říká o svých knihách, a nechte se nalákat na romány se dvěma historickými liniemi, které rozhodně nesmí chybět v k…

SYLVIA DAY - BESTSELLEROVÁ AUTORKA KONEČNĚ V BARONETU

Musíme se s vámi podělit o úžasnou zprávu! Letos rozšíří naši rodinu skvělých autorek SYLVIA DAY! …

ZRUŠENÍ OSOBNÍCH ODBĚRŮ V SÍDLE NAKLADATELSTVÍ

Vážení zákazníci,z technických důvodů jsou zrušeny osobní odběry v sídle nakladatelství od 2.2.2023 do odvolání.Pokud od nás máte předchozí objednávku potvrzenou s osobním odběrem v sídle nakladatelst…