Autoři

Série

Stephen King - Čtyřicet let hrůzy - Život a dílo krále hororu

od
Beahm, George
 • Kdo by neznal mistra děsu Stephena Kinga, jednoho z nejplodnějších a nejúspěšnějších autorů dnešní doby! Napsal na šedesát románů, k tomu na dvě stovky povídek a novel, prodal stovky milionů výtisků knih po celém světě…

  Na slovo vzatý znalec Kinga, spisovatel George Beahm, přichází se zasvěcenou, rozsáhlou a velmi podrobnou knihou věnovanou osobnímu životu a profesionální kariéře tohoto oblíbeného autora. Nejde však o žádné akademické pojednání, ale čtivě psaný náhled do Kingova života a díla, prošpikovaný anekdotami, komentáři a rozhovory s jeho přáteli, kolegy a učiteli, kteří ho dobře znají. Líčí jeho mladá léta v Durhamu v Maine, studia v bouřlivých šedesátých letech, počáteční boj s nouzí, kdy se snažil sehnat práci, později vyučoval na střední škole a ve volných chvílích psal, dlouhou cestu k vydání prvního románu Carrie v roce 1974 a desítky let následující kariéry autora bestsellerů, vedoucí až na pomyslný trůn krále hororu.

  Kniha je bohatě ilustrována známými americkými umělci Michaelem Whelanem a Glennem Chadbournem a doplněna velkým množstvím fotografií.

 • Autor: Beahm, George
  Autor obálky: Křižka, Emil
  Překladatel: Chodilová, Dana
  Název: Stephen King - Čtyřicet let hrůzy - Život a dílo krále hororu
  Původní název: The Stephen King Companion: Four Decades of Fear from Master of Horror
  Žánr: | Akce a slevy | Literatura faktu | Akční výprodej
  EAN: 9788026907404
  ISBN: 978-80-269-0740-4
  Vazba: vázaná
  Formát:150.00 x 230.00 mm
  Počet stran: 632 + 16
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 6. 12. 2017
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.