Spindler, Erica

seznam / mřížka

Spindler, Erica

ERICA SPINDLER je americká autorka řady bestsellerů, narozená roku 1957 v Rockfordu ve státě Illinois. Nyní žije s manželem a dvěma syny v New Orleansu ve státě Louisiana. A právě v New Orleansu, několik let po zpustošení města hurikánem Katrina, se odehrává celý vzrušující děj románu Dívej se, jak umírám.

Erica Spindler je spisovatelka mimořádně pilná, která už stačila od roku 1987 vydat 22 románů a tři románové série a získala několik významných amerických literárních ocenění. Zpočátku psala spíše romantické, milostné příběhy, ale v roce 1982, když ležela v posteli s banální chřipkou, napsala první napínavý příběh (Forbidden Fruit - Zakázané ovoce) a přešla pak trvale k psaní detektivních příběhů a thrillerů. Vesměs jde o kriminální romány, obsahující v hojné míře napětí a vzrušení, místy vyvolávající až mrazení.

 

www.ericaspindler.com

- 25%
Několik let po zničení města New Orleans uragánem Katrina… Napínavý příběh začíná v areálu u milosrdných sester, kde došlo k vraždě kněze, související s vandalským poničením vitrážových oken. Okna byla čerstvě restaurována, stejně jako další okno s portrétem Marie Magdaleny, sklenářským ateliérem Miry Gallierové, vdovy po muži, který zemřel při řádění Katriny. Během následujících dní dojde v New Orleansu k…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.