Autoři

Série

Čínský horoskop na rok 2015

od
Somerville, Neil
 • Neil Somerville, jeden z nejvýznamnějších západních autorů-astrologů, sestavil i letos Čínský horoskop na rok 2015, který je rokem Kozy.

  Ať už šplhá po skalnatých horách, nebo se popásá na šťavnatých zelených lukách, vyzařuje z Kozy spokojenost. Pokud jí nehrozí nějaké nebezpečí, je obvykle uvolněná a její sympatická povaha ovlivní události, které budou probíhat v jejím vlastním roce. Lidé ve znamení Kozy jsou rození umělci a mohou se těšit na vzrušující a inovativní rok. Léta Kozy mohou být zásadním průlomem, jsou dobou sebevyjádření a tvořivosti. Rok Kozy přinese také vzrušení. Důraz bude kladen na mezilidské vztahy a rodinu. Může však dojít i k tragediím a katastrofám – koneckonců léta Kozy dokážou být vrtošivá! Po rychlejším roce Koně tak přichází období růstu a pokroku, opatrnost sice bude na místě, nicméně v letech Kozy má rozhodující význam rychlost a iniciativa.

 • Ukázku stahujte zde: http://bit.ly/Cinsky_horoskop_2015

 • Autor: Somerville, Neil
  Překladatel: Chyšková, Jana
  Název: Čínský horoskop na rok 2015
  Původní název: My Chinese Horoscope 2015
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-7384-991-7
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 368
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 8. 10. 2014
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.