Sklansky, David - Miller, Ed

seznam / mřížka
Sklansky, David - Miller, Ed

Sklansky, David - Miller, Ed

David Sklansky (1947) se narodil ve městě Teaneck, New Jersey, je profesionální hráč pokeru, teoretik a spisovatel. Studoval na University of Pennsylvania a poté pracoval v rodném městě v advokátní kanceláři. Je považován za jednu z největších autorit v oboru hazardních her. Napsal již 13 knih a to nejen o pokeru, ale mezi jeho zájmy patří i blackjack a hazardní hry obecně. Je trojnásobným vítězem World Series of Poker bracelets a dalších turnajů.
Žije v Hendersonu, Navada, kde se také podílí na vedení nakladatelství Two Plus Two Publishing.


Edd Miller (1979) je profesionální hráč pokeru a spisovatel. Vystudoval Massachusetts Institute of Technology (2000) a poté pracoval na vývoji software u Microsoftu. Svou profesionální dráhu začínal v Seattlu a později se přesunul do Las Vegas, kde se seznámil s Davidem Sklanskym a Masonem Malmuthem a začal spolupracovat s nakladatelstvím Two Plus Two Publishing.

- 25%
Významní teoretici pokerové hry předkládají čtenáři nejúplnější text pokrývající všechny aspekty hry. Rozebírají tuto složitou hru pečlivou a hlubokou analýzou, která je podána snadno sledovatelným způsobem. Čtenář se poučí v mnoha ohledech - jak manipulovat velikost potu, správně určit výše sázek, odhadovat sílu soupeřů a manipulovat s nimi. Autoři vytvořili ideální pomůcku pro všechny, kdo se chtějí zlepšit jak …

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.