Autoři

Série

Setkání s cizincem
(Série - Ravenelovi - 4)

od
Kleypas, Lisa
  • Doktorka Garrett Gibsonová předběhla svou dobu a stala se jedinou lékařkou v Anglii v poslední čtvrtině devatenáctého století. Je smělá a nezávislá jako muž – proč by si neměla užívat i stejných radostí? Přesto ji milostný poměr nikdy nelákal, až do nynějška. Ethan Ransom, bývalý detektiv Scotland Yardu, je stejně udatný jako tajnůstkářský. Povídá se o něm, že je nájemný zabiják, ale komu ve skutečnosti slouží, to je záhadou. Na jedinou krásnou noc podlehnou silné vzájemné přitažlivosti, aby se z nich ráno opět stali cizinci.

    Ethan se nezajímá o vznešenou společnost, ale krásná a smělá Garrett ho uchvacuje. Navzdory slibu, že se budou po prchavé společné noci jeden druhému vyhýbat, se záhy stanou účastníky nebezpečného dobrodružství. Když se Ethanova mise zvrtne, musí Garrett vynaložit veškeré své schopnosti i kuráž na jeho záchranu. V boji proti hrozbě velezrádného vládního spiknutí je Ethan ochoten riskovat pro lásku nejzajímavější ženy, jakou kdy poznal, všechno a cokoli...

  • Autor: Kleypas, Lisa
    Autor obálky: Černá, Martina
    Překladatel: Pacnerová, Jana
    Série: Ravenelovi
    Pořadí v sérii: 4.
    Název: Setkání s cizincem
    Původní název: Hello Stranger
    Žánr: | Ediční plán 2. pol. 2018 | Předprodej - SLEVA AŽ 30 %
    EAN: 9788026909026
    ISBN: 978-80-269-0902-6
    Vazba: vázaná
    Formát:120.00 x 195.00 mm
    Počet stran: 352
    Vydání: 1.
    Datum vydání: 8. 8. 2018
  •  

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.