Autoři

Série

Láska v ohrožení

od
Cartland, Barbara
 • Když dobrodruh a voják Drogo Forde dorazí na pokraji vyčerpání do Ampuly, hlavního města Kozanu, malého království na břehu Černého moře, nemá času nazbyt, neboť potřebuje předat svým nadřízeným informace o tajných plánech ruských nepřátel. Přesto neodmítne pomoci krásné dívce v nouzi. A jen obtížně se mistrovi v přetvářce podaří zastřít, jak moc se mu tvář krásné Thekly vryla do srdce.
  Plány na to, že dívku co nejprve dopraví do bezpečí, zhatí revolucionáři, kteří se rozhodnou právě oné noci zbavit Kozan krále a celé jeho rodiny. Drogo ví, že Thekla bez jeho ochrany nepřežije, a proto se rozhodne s ní utéci.
  Podaří se jim uskutečnit jejich riskantní plán? A jak to dopadne s jejich láskou? Bude urozená dívka stát o manželství s mužem, který jí kromě odvahy a čestného srdce nemá co nabídnout?
  Dokáže láska překonat nebezpečí?

 • Autor: Cartland, Barbara
  Překladatel: Volná, Kristina
  Název: Láska v ohrožení
  Původní název: A Revolution of Love
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-269-0600-1
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 136
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 26. 4. 2017
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.