Autoři

Série

Dokud nás smrt nerozdělí - mírně poškozené

od
Quick, Amanda
 • Calista Langleyová řídí exkluzivní „seznamovací“ agenturu ve viktoriánském Londýně a pomáhá váženým dámám a gentlemanům, kteří jsou na světě sami. Zničehonic však začne dostávat dárky určené osobám, jež mají hluboký smutek, a co hůř, jsou na nich vyryty její iniciály.

  Zoufalá Calista nevěří, že by jí policie nějak pomohla, ale naštěstí jí ve vyšetřování pomůže Trent Hastings, samotářský spisovatel populárních detektivek. Trent jí však nedůvěřuje, protože se domnívá, že Calista využívá jeho osamělou sestru, která se stala jednou z jejích klientek. Po minulých zkušenostech drží své emoce na uzdě, i když mezi ním a Calistou okamžitě zavládne silná přitažlivost.

  Zatímco se Trent a Calista probírají záznamy o odmítnutých klientech v naději, že naleznou jejího mučitele, začíná být jasné, že nebezpečí nejspíš přichází z Calistiny vlastní minulosti – a že jejího pronásledovatele uspokojí pouze její smrt...

 • Autor: Quick, Amanda
  Překladatel: Čermáková, Daniela
  Název: Dokud nás smrt nerozdělí - mírně poškozené
  Původní název: ´Til Death Do Us Part
  Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie | Akce a slevy
  EAN: 9788026904335
  ISBN: 978-80-269-0433-5
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 328
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 17. 8. 2016
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.