ušetříte 66 %
Sedmá oběť

Sedmá oběť

Autor: Jacobson, Alan Překladatel: Pacnerová, Jana Autor obálky: Křižka, Emil Série: Karen Vailová - 1. v pořadí

Běžná prodejní cena: 262 Kč

Naše cena: 89 Kč

Koupit e-book

Cena za doručení


od 70 Kč
od 135 Kč
více informací

Zvláštní agentka Karen Vailová „je číslo, drsná a geniální“ (Tess Gerritsen). Jako vedoucí profilovačka FBI vede Vailová vyšetřování sériového vraha, zvaného „Mrtvé oči“, který terorizuje virginský okres Fairfax.

Tento psychopat se liší od ostatních podivnou surovostí a důvěrnou, podrobnou znalostí strategie pronásledování FBI. Vailová se liší od svých kolegů životem, který ji naučil tvrdosti a odnaučil kompromisům. Nedávno se rozvedla s manželem, který ji týral, svádí ošklivý boj o svěření do péče a bezmocná je i vůči matčinu zápasu s Alzheimerovou nemocí. Jak ale Vailovou začínají postupně zmáhat její osobní břemena, hrozí i nezdar jejího vyšetřování.

Teď vkládá poslední naděje do kontroverzního profilu. Ten nasvědčuje tomu, že klíč k vyřešení případu se nalézá u sedmé oběti. Tento klíč však také odemyká tajemství, která mohou zničit Vailové kariéru a odhalit pravdu, k jejímuž přežití možná ani ona nemá dost sil.

Autor: Jacobson, Alan
Překladatel/ka:Pacnerová, Jana
Autor obálky:Křižka, Emil
Pořadí v sérii:1
Série:Karen Vailová
Název:Sedmá oběť
Původní název:The 7th Victim
EAN:9788026908234
ISBN:978-80-269-0823-4
Typ vazby:vázaná
Formát:125.00 x 200.00 mm
Počet stran:464
Vydání:1.
Datum vydání: 11.04.2018

Aktuality

archiv aktualit

VZKAZ OD FIONY VALPY + AKCE

Máme pro vás vzkaz od naší oblíbené autorky Fiony Valpy. Podívejte se, co sama říká o svých knihách, a nechte se nalákat na romány se dvěma historickými liniemi, které rozhodně nesmí chybět v k…

SYLVIA DAY - BESTSELLEROVÁ AUTORKA KONEČNĚ V BARONETU

Musíme se s vámi podělit o úžasnou zprávu! Letos rozšíří naši rodinu skvělých autorek SYLVIA DAY! …

ZRUŠENÍ OSOBNÍCH ODBĚRŮ V SÍDLE NAKLADATELSTVÍ

Vážení zákazníci,z technických důvodů jsou zrušeny osobní odběry v sídle nakladatelství od 2.2.2023 do odvolání.Pokud od nás máte předchozí objednávku potvrzenou s osobním odběrem v sídle nakladatelst…