Schofield, Sandy - Perry, S. D.

Sandy Schofield je literární pseudonym pro několika cenami oceněný manželský spisovatelský tým Deana Wesleyho Smithe a Kristine Kathryn Ruschové. Pod jménem Schofield napsali spoustu knížek včetně populárního románu z prostředí seriálu Star Trek: Hluboký vesmír devět jménem The Big Game. Společně také napsali první původní román s názvem The Escape z prostředí Star Trek: Voyager.

Kristine Kathryn Ruschová získala řadu ocenění. V roce 1989 vyhrávala World Fantasy Award za editaci a v roce 1994 získala cenu Hugo jako nejlepší profesionální editorka na světě.

Dean Wesley Smith vydal několik krátkých povídek a osm románů. Jeho první samostatný román, označený jako science fiction, se dostal až do finálního hlasování o cenu Stoker. Také pracoval jako redaktor pro Pulphouse Publishing a časopis Pulphouse: A Fiction. V roce 1989 získal spolu s Kristine Kathryn Ruschovou World Fantasy Award za svou práci pro Pulphouse a Locus Award za editaci.


Stephani (S. D.) Perry je autorkou několika románů z prostředí populárních filmů a seriálů jako Vetřelci, Vetřelec vs. Predátor, Star Trek a Star Trek: Hluboký vesmír devět. Perry také napsala knižní zpracování filmů Timecop a Virus. Je dcerou autora bestsellerů z oblasti sci-fi Stevea Perryho a žije v Portlandu ve státě Oregon se svým manželem a dvěma dětmi.

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Aktuality

archiv aktualit

VZKAZ OD FIONY VALPY + AKCE

Máme pro vás vzkaz od naší oblíbené autorky Fiony Valpy. Podívejte se, co sama říká o svých knihách, a nechte se nalákat na romány se dvěma historickými liniemi, které rozhodně nesmí chybět v k…

SYLVIA DAY - BESTSELLEROVÁ AUTORKA KONEČNĚ V BARONETU

Musíme se s vámi podělit o úžasnou zprávu! Letos rozšíří naši rodinu skvělých autorek SYLVIA DAY! …

ZRUŠENÍ OSOBNÍCH ODBĚRŮ V SÍDLE NAKLADATELSTVÍ

Vážení zákazníci,z technických důvodů jsou zrušeny osobní odběry v sídle nakladatelství od 2.2.2023 do odvolání.Pokud od nás máte předchozí objednávku potvrzenou s osobním odběrem v sídle nakladatelst…