Schofield, Sandy - Perry, S. D.

seznam / mřížka

Schofield, Sandy - Perry, S. D.

Sandy Schofield je literární pseudonym pro několika cenami oceněný manželský spisovatelský tým Deana Wesleyho Smithe a Kristine Kathryn Ruschové. Pod jménem Schofield napsali spoustu knížek včetně populárního románu z prostředí seriálu Star Trek: Hluboký vesmír devět jménem The Big Game. Společně také napsali první původní román s názvem The Escape z prostředí Star Trek: Voyager.

Kristine Kathryn Ruschová získala řadu ocenění. V roce 1989 vyhrávala World Fantasy Award za editaci a v roce 1994 získala cenu Hugo jako nejlepší profesionální editorka na světě.

Dean Wesley Smith vydal několik krátkých povídek a osm románů. Jeho první samostatný román, označený jako science fiction, se dostal až do finálního hlasování o cenu Stoker. Také pracoval jako redaktor pro Pulphouse Publishing a časopis Pulphouse: A Fiction. V roce 1989 získal spolu s Kristine Kathryn Ruschovou World Fantasy Award za svou práci pro Pulphouse a Locus Award za editaci.


Stephani (S. D.) Perry je autorkou několika románů z prostředí populárních filmů a seriálů jako Vetřelci, Vetřelec vs. Predátor, Star Trek a Star Trek: Hluboký vesmír devět. Perry také napsala knižní zpracování filmů Timecop a Virus. Je dcerou autora bestsellerů z oblasti sci-fi Stevea Perryho a žije v Portlandu ve státě Oregon se svým manželem a dvěma dětmi.

- 25%
Třetí svazek kompletní série Vetřelci obsahuje romány: Sandy Schofield – Zrůda Vítejte na bývalé trestanecké kolonii Charón, kde se v labyrintu z podzemních tunelů skrývá hnízdo vetřelců. Profesor Ernst Kleist provádí šílené pokusy a vytvoří vetřelčího křížence, kterého lze ovládat. V tu dobu přijíždí na Charón kapitánka Joyce Palmerová a několik mariňáků. Ti jediní snad dokážou Kleista zastavit. Jedině on…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.