Autoři

Série

Zvířecí detektiv

od
Watkins, Tom
 • SKUTEČNÉ PŘÍBĚHY O POHŘEŠOVANÝCH A VYPÁTRANÝCH DOMÁCÍCH MAZLÍČCÍCH

   

  Každý majitel domácího mazlíčka zná onu trýznivou úzkost, když se jeho milovaný společník znenadání ztratí. Ale žádný strach: Tom Watkins, bývaly policista, z něhož se stal nefalšovaný zvířecí detektiv, je připravený zatoulaného chlupáče vypátrat a přivést zpátky domů.

  Ať už použije audiozáznam hlasu majitele, některou z důmyslných metod k vylákání kočky z úkrytu, rekonstrukci únosu, zveřejněnou na sociálních sítích, anebo pronajme letadlo s informačním transparentem – Tom udělá všechno pro to, aby se čtyřnohý člen rodiny ve zdraví a v pořádku shledal se svým ustaraným páníčkem.

  Zvířecí detektiv líčí úspěchy a úskalí i chvilky štěstí a zklamání v průběhu dvaceti let činnosti Tomova týmu, od počátečního amatérského, ale nadšeného úsilí, až po vznik agentury se zkušenými a profesionálními vyšetřovateli.

 • Autor: Watkins, Tom
  Autor obálky: Křižka, Emil
  Překladatel: Stárková, Jiřina
  Název: Zvířecí detektiv
  Původní název: The Real Pet Detective
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-269-0792-3
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 304+8
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 14. 2. 2018
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.