Autoři

Série

Ztracená noc
(Série - Ostrov Rainshadow - 1)

od
Quick, Amanda
 • Rachel Blakeová má velmi vzácnou schopnost rozpoznat aury velice nebezpečných, paranormálně nadaných psychopatů. Naštěstí nalezla i se svým kamarádem, prachovým králíčkem, klid a mír na ostrově Rainshadow na Harmonii a vede zde knihkupectví a kavárničku v jednom.

  Její ničím nerušený život se však ocitne v ohrožení, když na ostrov přijede Harry Sebastian, potomek neblaze proslulého piráta, který kdysi děsil obyvatele ostrovů. Harry chce vyšetřit podivné úkazy, jež se dějí v soukromých lesích známých jako Rezervace.

  Harryho krásná žena s jantarovýma očima okamžitě zaujme, ale musí si počínat opatrně. Zatímco mu může Rachel díky svému zvláštnímu talentu pomoci vypátrat nebezpečné ničemy, kteří narušili klid Rezervace, mohla by zároveň vycítit temnotu, jež v něm narůstá. Touha však dokáže rozbořit i ty nejpevnější zdi – a zanechat i toho nejsilnějšího muže naprosto bezbranného...

 • //baronet.cz/image/data/Ukazky/Ztracena_noc_ukazka.pdf

 • Autor: Quick, Amanda
  Překladatel: Čermáková, Daniela
  Série: Ostrov Rainshadow
  Pořadí v sérii: 1.
  Název: Ztracená noc
  Původní název: The Lost Night
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-7384-680-0
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 256
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 22.5.2013
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.