Autoři

Série

Zavři oči
(Série - Dave Gurney - 2)

od
Verdon, John
 • Bývalý detektiv newyorské policie Dave Gurney by měl být v penzi. Jenomže pokud je někdo jednou detektivem, zůstane jím už napořád, a tak na jeho dveře nadále klepou lidé, kteří mají problémy. A také policie. Například tehdy, když je dokonale zmatená děsivou vraždou, kterou podle všeho není schopná vyřešit.

  Mladá žena byla brutálně zavražděna v průběhu své vlastní svatební hostiny. Podezřelý číslo jedna, jímž je mexický zahradník jejího nového manžela, zmizel. Stejně jako předpokládaná vražedná zbraň – mačeta, která byla podle všeho použita, když vrah usekl oběti hlavu.

  Policie je bezradná. Vypadá to, jako kdyby se vrah rozplynul ve vzduchu. Když ale Dan Gurney zahájí vyšetřování, zjišťuje, že tato bizarní vražda je jen poslední ze série sadistických zločinů spáchaných kýmsi, kdo udělá všechno, aby se vyhnul zatčení.

   

 • Ukázku v PDF stahujte zde

 • Autor: Verdon, John
  Překladatel: Mikulka, Lumír
  Série: Dave Gurney
  Pořadí v sérii: 2.
  Název: Zavři oči
  Původní název: Shut your eyes tight
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-7384-576-6
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 568
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 31.10.2012
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.