Autoři

Série

Zátoka lží
(Série - Ostrov Rainshadow - 2)

od
Quick, Amanda
 • V podivném světě zvaném Harmonie se na ostrově Rainshadow nachází záhadná Rezervace plná tajemství, jež byla ukrývána celá staletí, a pokladů, za které by někteří byli ochotní zabíjet…

  Alice Northová má vzácnou schopnost dokázat, že věci kolem ní mizí, včetně jí samotné – je to dar, který se jí docela hodí při jejích kouzelnických představeních s prachovým králíčkem Houdinim.

  Obchodní magnát Drake Sebastian je za denního světla slepý, téměř přišel o zrak při nehodě v laboratoři. Je však jediný, kdo dokáže Alice vidět, když zmizí – a navíc ji potřebuje.

  Na ostrově Rainshadow se totiž ztratily dva nebezpečné krystaly ze Starého světa a způsobují zuřící paranormální bouře. Drake se domnívá, že Alice je klíčem k jejich nalezení, a navrhne jí, aby se tam vydali, ale pod podmínkou, že nejdříve uzavřou Příležitostné manželství.

  Aliciny líbánky na Rainshadowu budou jistě nezapomenutelné, zvlášť když má ostrov – stejně jako vášeň mezi ní a Drakem – brzy explodovat…

 • Stáhněte si ukázku v PDF - klikněte zde

 • Autor: Quick, Amanda
  Překladatel: Čermáková, Daniela
  Série: Ostrov Rainshadow
  Pořadí v sérii: 2.
  Název: Zátoka lží
  Původní název: Deception Cove
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-7384-842-2
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 272
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 7. 5. 2014
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.