Autoři

Série

Vzpomínky stínů
(Série - Alex Craftová - 3)

od
Price, Kalayna
 • Třetí díl série Alex Craftová

   

  Když si mrtví potřebují promluvit, Alex Craftová je vždy připravena naslouchat…

   

  Coby stínová čarodějka řeší Alex případy vražd povoláváním mrtvých – schopností, za niž platí vysokou cenu, a po několika posledních případech je cena nezměrná. Její magie není ovšem to jediné, co jí činí ze života jeden velký zmatek. Ačkoliv se vždy přátelila s Deathem, Smrtí samotnou, jejich vztah se stal nedávno mnohem osobnějším a intimnějším. Jejímu bývalému parťákovi, agentu Falinu Andrewsovi vládne a přikazuje Zimní královna. A její nejlepší přítelkyně strávila příliš času ve Faerii a nyní čelí důsledkům.

  Osobní život musí jít stranou, když v Nekrosu dojde k záhadné sebevraždě a Alex je najata, aby případ vyšetřila. Stín, který povolá, si ale na dny před brutálním koncem svého života nepamatuje, proto je případ ze zřejmé a veřejně spáchané sebevraždy překlasifikován na vraždu. Jaký druh magie ale dokáže ovládnout lidskou mysl? A proč si stín nepamatuje na svou vlastní smrt?

 • //baronet.cz/image/data/Ukazky/Vzpominkys.pdf

 • Autor: Price, Kalayna
  Překladatel: Ľalíková, Zuzana
  Série: Alex Craftová
  Pořadí v sérii: 3.
  Název: Vzpomínky stínů
  Původní název: Grave Memory
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-7384-761-6
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 384
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 16. 10. 2013
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.