Autoři

Série

Stíny minulosti

od
Quick, Amanda
 • Katy Wadeová se po desetiletí práce pro impérium vysoce postavené rodiny Gilchristových rozhodne založit si vlastní podnik. Před odchodem však musí vyřešit poslední problém. Gilchristovi potřebují zachránit svůj záhadně se snižující majetek, a pro tu práci se hodí jen jediný muž - Luke Gilchrist. Příbuzní ho celý život nutili platit za skandál jeho otce a Luke přísahal, že se domů už nikdy nevrátí. Katy teď musí Lukea přesvědčit, aby využil svých obchodních zkušeností a rodině pomohl. Stačí však, aby pohlédla do jeho podmanivých zelených očí, a pochopí, proč ho ostatní označují za mizeru.

  Luke mezitím dojde k závěru, že chce Katy víc než odplatu. Proto je ochoten ujmout se role zachránce, ale pouze s ní po boku. Následkem toho jí musí svěřit svá tajemství – a ona zas musí uvěřit v jeho lásku.

 • Autor: Quick, Amanda
  Překladatel: Zvěřinová, Zdeňka
  Název: Stíny minulosti
  Původní název: Family Man
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-269-0114-3
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 344
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 15. 4. 2015
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.