Autoři

Série

Navždy po francouzsku

od
Valpy, Fiona
 • Sara má před sebou pět svateb – jen tu vlastní ne, i když po ní tolik toužila. Snoubenec Gavin totiž zbaběle utekl – a způsobil to jeden zatoulaný pes…
  Opustit Londýn a proměnit chátrající francouzský zámeček v místo pro pořádání romantických svateb pro ni bylo těžkou a náročnou výzvou.
  Château Bellevue pod modrou oblohou a v srdci vinic kolem Bordeaux však Saru vzalo za srdce, a tak přemůže své velké zklamání. Nechce se vzdát snů a pokračuje sama, i když jí hrozí, že o všechno přijde. Bez peněz a bez muže v cizí zemi – jak se jí podaří zvládnout takový průšvih?
  Sara s pomocí lidí z okolí připraví všech pět zbývajících svateb. Nevěsta zasažená ragbyovým míčem, dvojice gayů, svatba zestárlé rockové hvězdy, osmdesátiletý ženich se stejně starou snoubenkou – to všechno jsou zdroje vtipných i dojemných situací, které pomohou Saře vyléčit zlomené srdce a najít znovu radost ze života. A možná, že i něco víc… Bude se na zámečku Château Bellevue konat šestá svatba?


  Román Fiony Valpy Navždy po francouzsku je už třetím setkáním s přáteli z malé francouzské vesničky, kde se střetává britská a francouzská nátura, humor a šarm, radost, smutek i splněné sny.

 • Autor: Valpy, Fiona
  Překladatel: Selementová, Zuzana
  Název: Navždy po francouzsku
  Původní název: The French for Always
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-269-0594-3
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 192
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 19. 4. 2017
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.