Autoři

Série

Leadership Challenge

od
Kouzes, James - Posner, Barry
 • Tato klasika v oblasti leadershipu už se v zahraničí dočkala pátého vydání a čtenáře si nachází už přes dvacet let. Je to základní publikace o tom, jak se stát špičkovým leaderem. Čtenářům nabízí inspirující příběhy lidí, kteří ve své práci dosáhli výjimečných výsledků. Hlavní témata autorů zůstávají stejná a nyní platí víc než kdy jindy. Jejich účinnost už dokázaly stovky tisíc oddaných, úspěšných leaderů.

  Tato knížka je určená pro skutečné leadery, kteří v dnešní době čelí nejtěžším výzvám, s nimiž se kdy setkali. Poskytuje jim praktické rady založené na dlouholetém, rozsáhlém výzkumu autorů, použitelném pro vedoucí pracovníky na všech úrovních řízení.

  Hlavní myšlenkou knihy je, že leadership je opravdu pro každého. Dá se naučit, ale není to žádná hračka! To, co se v této knize dozvíte, je dobré okamžitě uplatnit v praxi.

 • Ukázku stahujte zde: http://bit.ly/Leadership_Challenge_Baronet

 • Autor: Kouzes, James - Posner, Barry
  Překladatel: Čermáková, Daniela
  Název: Leadership Challenge
  Původní název: Leadership Challenge
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-7384-853-8
  Vazba: vázaná
  Formát:140.00 x 210.00 mm
  Počet stran: 392
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 17. 9. 2014
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.