Autoři

Série

Čínský horoskop na rok 2016

od
Somerville, Neil
 • Starobylé umění čínské astrologie je propracovaným systémem, který je v Orientě užíván již po tisíciletí. Hloubka jeho moudrosti a přesnost jeho analýz a popisů charakterů jej činí stále populárnějším i na Západě. To dokazuje i tato kniha, která v anglickém provedení slaví již dvacáté deváté vydání.

  Neil Somerville, jeden z nejvýznamnějších západních autorů-astrologů, sestavil i letos Čínský horoskop na rok 2016, který je rokem Opice.

  Ať už přeskakuje z větve na větev, hraje si s ostatními Opicemi na honěnou, či pozoruje své okolí, Opice má spoustu energie a elánu. A tato energie bude klíčová i v jejím roce. Rok Opice bude vzrušující a inovativní a často bude mít v záloze i nejedno překvapení. Léta Opice rovněž podporují pokrok a profesionální i osobní rozvoj. V těchto letech se může stát prakticky cokoliv a události mohou nabrat rychlý spád. Tento rok Opice nám všem přináší energii a příležitosti, kterých se prostě musíme chopit a užít si je!

 • Autor: Somerville, Neil
  Překladatel: Chyšková, Jana - Čermáková, Daniela
  Název: Čínský horoskop na rok 2016
  Původní název: Your Chinese Horoscope 2016
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  EAN: 000
  ISBN: 978-80-269-0216-4
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 344
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 23. 9. 2015
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.