Autoři

Série

Padlý dědic
(Série - Royalové - 4)

od
Watt, Erin
 • Easton Royal je bohatý, chytrý a sexy. Jediné, po čem v životě touží, je bavit se. Následky svých činů nikdy nedomýšlí, protože ani nemusí.

  Dokud se neobjeví Hartley Wrightová, která jeho bezstarostným životem otřese. Je jediná, která ho odmítla, přestože ji přitahuje. Easton se v ní nevyzná, a tím spíš jí nedokáže odolat.

  Hartley o něj nemá zájem. Tvrdí, že by měl nejdřív dospět.

  Možná má pravdu.

  Výčitky. Pravidla. Nepřátelé. Poprvé v životě Eastonovi jméno Royalů k ničemu není. A brzy zjistí, že čím výš začínáte, tím tvrději můžete spadnout.

   

  Kniha obsahuje i bonusovou novelu Poskvrněná koruna

   

  Gideon, nejstarší z bratrů Royalových, byl z nich vždy ten nejrozumnější a odjakživa se s láskou staral o matku i mladší sourozence. Jako všichni Royalové má ovšem i on svou temnou stránku a tajemství, které dlouho střežil a jež ho připravilo o Savanninu lásku.

  Savanna by na minulost po Gideonově boku nejradši zapomněla. Teď, když spolu obývají stejný kampus, to ale tak jednoduché není. Nemůže popřít, že ji Gideon stále přitahuje, na jeho zradu však zapomenout nedokáže.

  Získá Gideon její srdce? Přesvědčí Savannu, aby mu dala druhou šanci?

 • Autor: Watt, Erin
  Překladatel: Ľalíková, Zuzana
  Série: Royalové
  Pořadí v sérii: 4.
  Název: Padlý dědic
  Původní název: Fallen Heir
  Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie | New Adult
  EAN: 9788026908937
  ISBN: 978-80-269-0893-7
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 464
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 25. 7. 2018
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.