Autoři

Série

Eclipse Bay - Rodinná msta
(Série - Městečko Eclipse Bay - 1)

od
Quick, Amanda
 • Rodiny Harteů a Madisonů se vždy nenáviděly. Nenáviděli se jejich dědečkové. Nenáviděli se jejich otcové. Jako další generace by se Hannah a Rafe měli nenávidět také, jenže Hannah Harteová – úspěšná svatební koordinátorka se skeptickým pohledem na manželství – si moc dobře pamatuje na dávnou noc na pláži, kdy se z Rafea stalo mnohem víc než jen „ten pitomý Madisonův kluk“. A Rafe si vzpomíná na hrdinské gesto, jež prokázalo, že nespoutaný duch Hannah je silnější než jakákoliv nenávist – a zachránilo ho před téměř jistým zatčením.

  Nyní se Rafe a Hannah po letech opět shledávají díky překvapivému dědictví a vracejí se do Eclipse Bay a k nepřátelství, jež stále rozděluje a zároveň spojuje jejich rodiny. A objevují cosi, co je příjemné a znepokojující zároveň. Rafe a Hannah nenávist necítí. To ani zdaleka...

   

 • Autor: Quick, Amanda
  Překladatel: Čermáková, Daniela
  Série: Městečko Eclipse Bay
  Pořadí v sérii: 1.
  Název: Eclipse Bay - Rodinná msta
  Původní název: Eclipse Bay
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-269-0400-7
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 304
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 29. 6. 2016
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.