Pravidla soutěže

Organizátor soutěže: Baronet a.s., Květnového vítězství 332/31, 149 00 Praha 4; zapsaná v OR u Městského soudu v Praze, odd. B, vl. 2076.

 

Pravidla soutěže

 

SOUTĚŽ O CZ A SK VERZI KNIHY MISTER OD E L JAMES

 

*Soutěž je určena pro všechny účastníky starší 15 let s výjimkou zaměstnanců nakladatelství Baronet a.s., které je Organizátorem soutěže. * Výhry rozesíláme pouze v rámci České a Slovenské republiky. Výherci ze Slovenska si mohou výhru vyzvednout pouze na jimi zvolené pobočce společnosti Zásilkovna - kompletní přehled poboček získáte po kliknutí zde. * Do finále budou zařazeny všechny správné odpovědi odeslané prostřednictvím soutěžního formuláře, který najdete u příslušného soutěžního příspěvku na Facebooku a na oficiálních stránkách nakladatelství Baronet www.baronet.cz.* Pozor, soutěž probíhá od úterý 29. října 2019 do neděle 3. listopadu 2019, odpovědi s pozdějším datem nebudou zařazeny do finále.* Každý soutěžící může přispět jen s jedním vyplněným formulářem.

*Výhry jsou následující:

Soutěžíme celkem o 5x CZ verzi knihy MISTER a o 5x SK verzi knihy MISTER (celkem bude vyhlášeno deset výherců, každý obdrží po 1 ks dle jazykové verze, kterou si zvolí v soutěžním formuláři)

* Výherci budou oznámeni na Facebookové stránce www.facebook.com/Baronet.cz nejpozději 8. listopadu 2019, následně obdrží žádost o dodací adresu či adresu pobočky společnosti Zásilkovna. * V případě, že výherce nebude reagovat do 7 kalendářních dnů od odeslání žádosti o poskytnutí dodací adresy či adresy pobočky společnosti Zásilkovna, případně si výhru nevyzvedne, výhra propadá ve prospěch Organizátora. * Výhra bude odeslána do 10 pracovních dnů od obdržení údajů od výherce. * Výhra není právně vymahatelná. * Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže, délku trvání, jakož i na zrušení soutěže jednostranně a z jakéhokoliv důvodu.

Účastí v soutěži, tedy zasláním odpovědi dle těchto pravidel, vyjadřuje účastník s těmito pravidly souhlas a poskytuje tím i pořadateli souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mailová adresa. V případě výhry účastník poskytuje pořadateli nadto i souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu poštovní adresa a telefonní číslo.

Účastník účastí v soutěži dále poskytuje pořadateli souhlas se zasíláním obchodních sdělení. Zásady ochrany osobních údajů společnosti BARONET a.s. najdete zde: https://baronet.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju

*Soutěž nepořádá společnost Facebook a ani s ní nijak nesouvisí.

 

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.