Pravidla soutěže

Organizátor soutěže: Baronet a.s., Květnového vítězství 332/31, 149 00 Praha 4; zapsaná v OR u Městského soudu v Praze, odd. B, vl. 2076.

 

Pravidla soutěže

 

SOUTĚŽ KE KNIZE LÁSKA A TETOVÁNÍ

 

*Soutěž je určena pro všechny účastníky starší 15 let s výjimkou zaměstnanců nakladatelství Baronet a.s., které je Organizátorem soutěže. * Výhry rozesíláme pouze v rámci České a Slovenské republiky. Výherci ze Slovenska si mohou výhru vyzvednout na jimi zvolené pobočce společnosti Zásilkovna - kompletní přehled poboček získáte po kliknutí zde. * Do finále budou zařazeny všechny správné odpovědi odeslané prostřednictvím soutěžního formuláře, který najdete u příslušného soutěžního příspěvku na Facebooku a na oficiálních stránkách nakladatelství Baronet www.baronet.cz.* Pozor, soutěž probíhá od pátku 19. července 2019 do středy 26. července 2019, odpovědi s pozdějším datem nebudou zařazeny do finále.* Každý soutěžící může přispět jen s jedním vyplněným formulářem.

*Výhry jsou následující

1. místo - získá set dárkových předmětů s motivem knihy Láska a tetování (polštář, tašku, hrnek, zápisník) + knihu Lásku a tetování od J. D. Hawkinse

2. místo - získá polštář s motivem knihy Láska a tetování + knihu Láska a tetování od J. D. Hawkinse

3. místo - získá tašku s motivem knihy Láska a tetování + knihu Láska a tetování od J. D. Hawkinse

4. místo - získá hrnek s motivem knihy Láska a tetování + knihu Láska a tetování od J. D. Hawkinse

5. místo - získá zápisník s motivem knihy Láska a tetování + knihu Láska a tetování od J. D. Hawkinse

* Výherci budou oznámeni na Facebookové stránce www.facebook.com/Baronet.cz nejpozději 2. srpna 2019, následně obdrží žádost o dodací adresu či adresu pobočky společnosti Zásilkovna. * V případě, že výherce nebude reagovat do 7 kalendářních dnů od odeslání žádosti o poskytnutí dodací adresy či adresy pobočky společnosti Zásilkovna, případně si výhru nevyzvedne, výhra propadá ve prospěch Organizátora. * Výhra bude odeslána do 10 pracovních dnů od obdržení údajů od výherce. * Výhra není právně vymahatelná. * Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže, délku trvání, jakož i na zrušení soutěže jednostranně a z jakéhokoliv důvodu.

Účastí v soutěži, tedy zasláním odpovědi dle těchto pravidel, vyjadřuje účastník s těmito pravidly souhlas a poskytuje tím i pořadateli souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mailová adresa. V případě výhry účastník poskytuje pořadateli nadto i souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu poštovní adresa a telefonní číslo.

Účastník účastí v soutěži dále poskytuje pořadateli souhlas se zasíláním obchodních sdělení. Zásady ochrany osobních údajů společnosti BARONET a.s. najdete zde: https://baronet.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.