Autoři

Série

Buďte o krok napřed!

Porušený slib

od
Quick, Amanda
 • Majitelka galerie v Seattlu, Virginia Troyová, se celé roky snaží bojovat proti démonům, kteří ji pronásledují už od dětství – její matka totiž zemřela při děsivém požáru, který vypukl na pozemcích kultu, jehož byla členkou. A pak si jedna z umělkyň, jejíž obrazy vystavuje ve své galerii, vezme život, ovšem ještě předtím pošle Virginii své poslední dílo: obraz, kvůli němuž začne Virginia pochybovat o její takzvané sebevraždě i o své vlastní minulosti.

  Stejně jako Virginia i soukromý vyšetřovatel Cabot Sutter je jedním z dětí, které přežily požár... a jen on jí může pomoct. Zatímco se snaží rozluštit význam obrazu, začíná být jasné, že se někdo bojí, aby Virginia nevěděla příliš. Virginia a Cabot se vrhají do pekla touhy a klamu a snaží se odhalit tajemství jejich společné minulosti – a šokující osud muže, který má stále moc zničit vše, co je jim drahé.

 • Autor: Quick, Amanda
  Autor obálky: Křižka, Emil
  Překladatel: Čermáková, Daniela
  Název: Porušený slib
  Původní název: Promise Not to Tell
  Žánr: | Ediční plán 1. pol. 2018
  EAN: 9788026908500
  ISBN: 978-80-269-0850-0
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: cca 360
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 16. 5. 2018
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  Chci
  být
  IN!
  Získejte vždy ty nejdůležitější novinky na e-mail.