Polibek pro krále

Autor: Cartland, Barbara Překladatel: Volná, Kristina Autor obálky: Černá, Martina
Doporučená cena: 299 Kč
Koupit tištěnou knihu na PALMKNIHY.cz

(Doručení pouze v ČR)


Anastasia se bude vdávat. Jenže radost ze šťastného dne kalí skutečnost, že se jedná o domluvený sňatek. Dívka od dětství sní o opravdové lásce a připadá jí, že manželství dojednané coby součást politické dohody nemůže být šťastné. Zvláště když její ženich, pohledný král Maurony, miluje vše francouzské včetně svůdné manželky francouzského velvyslance.

Anastasia se však rozhodne, že svým povinnostem dostojí děj se co děj. Lásku a uznání svého lidu si získá hned, ale dočká se někdy lásky jejich krále? Může nevinná anglická dívka konkurovat temné kráse smyslné hraběnky le Granmont?

A jde jen o lásku, nebo ve skutečnosti i o bezpečí a štěstí celé země? Uvědomí si král, kdo má na mysli jeho blaho a kdo by mu měl stát po boku, aby ještě stihl zachránit svou zemi?


Autor: Cartland, Barbara
Překladatel/ka:Volná, Kristina
Autor obálky:Černá, Martina
Název:Polibek pro krále
Původní název:A Kiss for the King
EAN:9788026920373
ISBN:978-80-269-2037-3
Typ vazby:vázaná
Formát:120.00 x 195.00 mm
Počet stran:200
Vydání:1.
Datum vydání: 15.03.2023

Aktuality

archiv aktualit

VZKAZ OD FIONY VALPY + AKCE

Máme pro vás vzkaz od naší oblíbené autorky Fiony Valpy. Podívejte se, co sama říká o svých knihách, a nechte se nalákat na romány se dvěma historickými liniemi, které rozhodně nesmí chybět v k…

SYLVIA DAY - BESTSELLEROVÁ AUTORKA KONEČNĚ V BARONETU

Musíme se s vámi podělit o úžasnou zprávu! Letos rozšíří naši rodinu skvělých autorek SYLVIA DAY! …

ZRUŠENÍ OSOBNÍCH ODBĚRŮ V SÍDLE NAKLADATELSTVÍ

Vážení zákazníci,z technických důvodů jsou zrušeny osobní odběry v sídle nakladatelství od 2.2.2023 do odvolání.Pokud od nás máte předchozí objednávku potvrzenou s osobním odběrem v sídle nakladatelst…