Autoři

Série

Jeremy Poldark - Nový začátek
(Série - Poldark - 3)

od
Graham, Winston
 • Ross Poldark zažívá nejtíživější chvíle svého života. Po tragické ztrátě dcery a krachu společnosti na zpracování rudy, do níž investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění z podněcování k výtržnostem a z krádeže nákladu dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho otcovského domu. Rossův největší protivník – zbohatlický finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu George Warleggan – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť. Není však jediný, kdo by přivítal odsouzení nekonformního příslušníka šlechtického rodu, jehož kořeny sahají několik set let do minulosti. Ross se tak může spolehnout pouze na svou manželku Demelzu, ženu prostého původu, která však každým svým počinem dokazuje, že je dáma každým coulem. Ve snaze Rosse zachránit se dokonce vydává za jedním z nejvlivnějších mužů v oblasti, sirem Johnem Trevaunancem. Zjišťuje však, že je to nesmírně složitý úkol, protože po zkušenostech s revolučními událostmi ve Francii se teď veškeré prohřešky proti veřejnému pořádku posuzují v Anglii daleko přísněji. Rossův život se tak ocitá ve vážném ohrožení.

   

  Podle této dvanáctidílné ságy o rodu Poldarků natočila britská televize BBC seriál, který si získal obrovskou popularitu.

 • Autor: Graham, Winston
  Překladatel: Havlíkovi, Tomáš a Ludmila
  Série: Poldark
  Pořadí v sérii: 3.
  Název: Jeremy Poldark - Nový začátek
  Původní název: Jeremy Poldark
  Žánr: | Beletrie | Historické romány | Filmová edice KinoBooks
  EAN: 9788026904878
  ISBN: 978-80-269-0487-8
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 344
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 26. 10. 2016
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.