Autoři

Série

Poldark - Cizinec z moře
(Série - Poldark - 8)

od
Graham, Winston
 • Roku 1810 v Evropě zuří válka a Demelza Poldarková netrpělivě čeká na návrat svého manžela Rosse, který postupuje s Wellingtonovou armádou v Portugalsku. Jejich děti již dospěly a začínají si hledat místo v životě. Klíčem k jejich vstupu do nového světa lásky a nebezpečí se stává mladý muž Stephen Carrington, jehož Jeremy zachrání před jistou smrtí během plavby na moři a který posléze zásadně ovlivní životy všech členů domácnosti Poldarkových.

  Jeremy a Clowance dospěli v citlivé, charismatické mladé lidi. Technicky nadaný Jeremy se vážně zajímá o parní stroje a prožívá lásku, která podle všeho nemá budoucnost, a z Clowance se stává obletovaná dívka na vdávání, v mnohém podobná své matce Demelze. Oba upřímně milují své rodiče, ale vztah mezi Jeremym a Rossem je z obou stran poznamenaný plachostí, která je důsledkem Rossových častých cest do Londýna nebo do ciziny, kde plní různé mise v zájmu Koruny. 

  K důležitému životnímu rozhodnutí spějí i Rossův odvěký nepřítel, ovdovělý George Warleggan, a synovec Geoffrey Charles Poldark.

 • Autor: Graham, Winston
  Překladatel: Havlíková, Ludmila
  Série: Poldark
  Pořadí v sérii: 8.
  Název: Poldark - Cizinec z moře
  Původní název: Poldark - The Stranger from the Sea
  Žánr: | Beletrie | Historické romány
  EAN: 9788026912910
  ISBN: 978-80-269-1291-0
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 480
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 11. 3. 2020
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.