Autoři

Série

Pán hor IV.
(Série - Pán hor - 4)

od
Körnerová, Hana Marie
 • Sebastianova jediná dcera Christina je samostatná dívka vychovaná v duchu nové doby, hýčkaná rodinou a střežená pěti bratry. Ani ti ji však nedokáží uchránit nepříjemného zážitku, který obrátí její život naruby.

  Christina se snaží najít ztracenou rovnováhu, odjíždí jako ošetřovatelka do Indie. Život v koloniích jí však nepřináší to, co hledala. Je dcerou svého otce. Divoká krev Pánů hor ji žene do nových dobrodružství, vášnivých lásek i tvrdých střetů s okolím. Po návratu do Francie nachází zcela jiný svět, v němž si znovu musí vybojovat svoje místo. Je chladnokrevná, rozhodná a zocelená životem v drsných podmínkách. Jedinou její slabostí je dospívající syn Gilbert, který má ještě tvrdší hlavu než ona sama. I Gilbert hledá nová, mnohdy ztřeštěná dobrodružství. Nejlepším společníkem a přítelem je mu bratranec Maxmillián de Braie.

  Ovšem jen do chvíle, kdy mezi ně vstoupí dívka, kterou celá léta odmítali brát na vědomí…

   

 • Autor: Körnerová, Hana Marie
  Autor obálky: Černá, Martina
  Série: Pán hor
  Pořadí v sérii: 4.
  Název: Pán hor IV.
  Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie | Historické romány
  EAN: 9788026908333
  ISBN: 978-80-269-0833-3
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: 400
  Vydání: 1. v Barone.
  Datum vydání: 18. 4. 2018
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.