Autoři

Série

Padlí andělé - Posedlost
(Série - Padlí andělé - 5)

od
Ward, J. R.
  • Po nevydařeném vztahu a roce přešlapování na místě se Cait Douglassová konečně rozhodne odhodit zábrany a začne žít naplno. Rozhodně však není připravená na to, že během jediného večera jí do cesty vstoupí dva přitažliví muži: zpěvák, kytarista a rozený džentlmen Gordon Benjamin a drsný, živočišný barový vyhazovač Duke. Cait neví, koho si má vybrat – ani jak dramatické důsledky bude její volba mít.

    V souboji dobra a zla zřetelně vítězí tým Padlých andělů, avšak Jim Heron, nedobrovolný spasitel lidstva, nečekaně zariskuje a vítězství z minulého kola věnuje své ďábelské protivnici Devině, která na oplátku propustí z pekelné studny duši nevinné Sissy Bartenové. Jim nemyslí na nic jiného než na Sissy a její bezpečí, zanedbává své povinnosti i soupeření o další duši. Jeho pochybení má nepředvídatelnou, katastrofální odezvu…

  • Ukázku stahujte zde: bit.ly/posedlost

  • Autor: Ward, J. R.
    Překladatel: Stárková, Jiřina
    Série: Padlí andělé
    Pořadí v sérii: 5.
    Název: Padlí andělé - Posedlost
    Původní název: Possession
    Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
    ISBN: 978-80-7384-844-6
    Vazba: vázaná
    Formát:120.00 x 195.00 mm
    Počet stran: 528
    Vydání: 1.
    Datum vydání: 21. 5. 2014
  •  

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.