O´Reilly, Kathleen

seznam / mřížka
O´Reilly, Kathleen

O´Reilly, Kathleen

Kathleen O’Reilly je autorkou mnoha současných milostných románů. Svůj první romantický příběh napsala, když jí bylo jedenáct let, naneštěstí byl pak předčítán nahlas před celou třídou. Trvalo jí přes dvacet let, než se z této trapné zkušenosti vzpamatovala, a dnes už se s hrdostí věnuje psaní naplno. Je autorkou více než dvaceti románů vydávaných po celém světě. Žije v New Yorku se svým manželem a dvěma dětmi, které jí každý den připravují nějaké překvapení. K napsání humoristického románu Prodám duši, zn. Rychle ji inspiroval příběh odehrávající se taktéž v New Yorku, byl dokonce i zfilmován – Ďábel nosí Pradu.

www.kathleenoreilly.com

- 25%
Znáte ji jako tu nejúžasnější sloupkařku v tom nejmódnějším časopise v městě. Já jí říkám Lucy. A máme následující dohodu: čím víc jí najdu klientů, tím větší získám odměnu. Ale jenom mezi námi, v poslední době jsem několikrát škobrtla a totálně se zbláznila a začala provádět, věřte mi nebo ne... dobré skutky. Nejdřív ta záchrana dítěte v parku. Potom rande s pohledným, slušným chlapíkem, …

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.