Autoři

Série

Oči plné snů
(Série - Temné dědictví - 2)

od
Quick, Amanda
 • Smrt přítelkyně a učitelky Evelyn Ballingerové zavede paranormální poradkyni Gwen Frazierovou zpátky do malého městečka Wilby v Oregonu a ke vzpomínkám, jež by raději zapomněla. Přede dvěma lety totiž jistý vrah pronásledoval členy Ballingerova výzkumného týmu včetně Gwen. A ačkoliv patřila k těm, kteří přežili, Gwen si je jistá, že mezi těmi dvěma událostmi je nějaká souvislost.

  Do Wilby přijíždí také vyšetřovatel Judson Coppersmith, aby Gwen pomohl na žádost svého přítele. Sám se potýká s řadou problémů, od svého výjimečného talentu až po noční můry, jež mu nedopřejí odpočinku. Okamžitě ucítí ke Gwen silnou přitažlivost, ale nesmí se jí poddat, i když je jejich vyšetřování zavádí do snového světa, do spletitých podvodů a do paranormálních plamenů touhy, jimž není snadné odolat...

 • //baronet.cz/image/data/Ukazky/Oci.pdf

 • Autor: Quick, Amanda
  Překladatel: Čermáková, Daniela
  Série: Temné dědictví
  Pořadí v sérii: 2.
  Název: Oči plné snů
  Původní název: Dream Eyes
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-7384-774-6
  Vazba: vázaná
  Formát:125.00 x 200.00 mm
  Počet stran: cca 296
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 27. 11. 2013
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.