O nakladatelství

Nakladatelství Baronet a. s. již od roku 1993 předkládá svým čtenářům bohatý ediční záběr - každým rokem připravujeme kolem 90 nových titulů, do dnešního dne je to již více než 2300 knih. Významný podíl na edičním profilu nakladatelství tvoří romány určené zejména pro něžné pohlaví.

Kromě vydávání světově proslulých autorek a autorů se snažíme zpřístupnit českým čtenářům co nejdříve díla nacházející se na nejvyšších příčkách zejména amerických žebříčků popularity, jako jsou bezkonkurenční romány Elle Kennedy, Erin Watt, Penelope Ward a Vi Keeland.

Mezi kmenové autory nakladatelství patří Jude Deveraux, Amanda Quick, Barbara Cartland, Elle Kennedy, Penelope Ward a Vi Keeland, Amo Jones a L. J. Shen. Z českých autorů je nakladatelství věrný MUDr. Jan Cimický, také jsme navázali spolupráci s Hanou Marií Körnerovou.

Knihy, které máme skladem, můžete získat přímo na našich webových stránkách www.baronet.cz.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.