Autoři

Série

Hra
(Série - Briar U - 3)

od
Kennedy, Elle
 • Jediná moje chyba připravila můj hokejový tým o vítězství. Takže jsem se poučil. Už žádný blbosti. A žádnej sex. Jako nový kapitán týmu vyznávám novou filozofii: existuje jenom hokej a škola, na holky bude čas později. Což znamená, že já, Hunter Davenport, žiju oficiálně v celibátu… bez ohledu na to, jak to může být někdy těžký.

  Žádný pravidlo ovšem neříká, že se nesmím s holkama přátelit. A nebudu vám lhát – moje nová spolužačka Demi Davisová je fakt dost dobrá. Rajcuje mě, jak je chytrá. Vlastně mě rajcuje celá. Má však přítele, takže aspoň nejsem v pokušení se jí v jednom kuse dotýkat.

  Po třech měsících, co se známe, je však Demi volná.

  A chce mě sbalit.

  Vyhýbat se jí je nemožný. Pracujeme spolu na celoročním projektu do školy, věřím ovšem, že jí dokážu odolat. Stejně by nám to nikdy nevyšlo. Pocházíme z různých poměrů, máme odlišné cíle a její rodiče mě nenávidí.

  Začít si s ní by byl pitomej nápad, jenom hloupá hra. Teď ještě musím přesvědčit svoje tělo – a svoje srdce.

 • Autor: Kennedy, Elle
  Autor obálky: Křižka, Emil
  Překladatel: Ľalíková, Zuzana
  Série: Briar U
  Pořadí v sérii: 3.
  Název: Hra
  Původní název: The Play
  Žánr: | Romány pro ženy | Beletrie | New Adult
  EAN: 9788026913061
  ISBN: 978-80-269-1306-1
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 432
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 8. 4. 2020
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.