Autoři

Série

Nevěsta jeho bratra
(Série - Nejcennější dar - 2)

od
Anderson, Rachael
  • Druhý díl série Nejcennější dar přináší životní příběh Abigail Nashové. Tato zlatovlasá kráska měla poněkud neortodoxní výchovu, protože jí matka zemřela při porodu, otec byl stále v cizině a vychovávala ji pouze stará teta.

    Abigail se usadila u kamarádky Prudence a jejího manžela lorda Knavea a velice se těšila do Londýna, kde ji manželé Knaveovi chtěli uvést do společnosti. Ale brzy po příjezdu do Londýna se jí jedné noci zhroutil celý svět. Nikdo nechápe, proč najednou z ničeho nic utekla s lordem Jasperem Campbellem do Skotska, kde se vzali, a poté se vrátili do jeho rodiny.

    Neposedný Jasper nemůže vydržet na nudném venkově a odjíždí k příteli na lov, kde je nešťastnou náhodou zabit.

    Abby se ocitá zničená, zoufalá a… těhotná v neznámé rodině s přísnou tchyní, Jasperovým zodpovědným starším bratrem Morganem Campbellem, markýzem z Brigstonu, a s tíživým tajemstvím, které se nakonec rozhodne sdělit svému švagru Morganovi. Mezi oběma mladými

    lidmi stále sílí porozumění, které se posléze mění v něžné city, ale legalizace jejich vztahu zdánlivě nemá řešení, protože v Anglii platí zákon, že švagr a švagrová nesmí vstoupit do svazku manželského…

  • Autor: Anderson, Rachael
    Překladatel: Šimonová, Dana
    Série: Nejcennější dar
    Pořadí v sérii: 2.
    Název: Nevěsta jeho bratra
    Původní název: My Brother´s Bride
    Žánr: | Předprodej - SLEVA AŽ 30 % | Ediční plán - 1. pololetí 2020
    EAN: 9788026913122
    ISBN: 978-80-269-1312-2
    Vazba: vázaná
    Formát:120.00 x 195.00 mm
    Počet stran: 240
    Vydání: 1.
    Datum vydání: 16. 4. 2020
  •  

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.