Morrow, James a Kathryn

seznam / mřížka
Morrow, James a Kathryn

Morrow, James a Kathryn

James Morrow(1947) je uznávaným autorem science fiction, fantasy a sociální satiry. Za svá díla získal mnoho literárních cen včetně dvou Nebula Awards a dvou World Fantasy Awards. Jeho nejznámějším dílem je Godhead Trilogy (1994–1999). Žije se svou ženou Kathryn ve státě Pennsylvania.

Kathryn Morrow, původně pracující v knihkupectví, se v poslední době soustředila na redaktorskou a recenzní činnost. Její přednášky pro učitele středních škol o Tolkienovi je možno nalézt na stránkách nakladatelství Houghton Miffin.
 

- 25%
Tato sbírka je jedinečným počinem svého druhu za posledních dvacet let. Povídky (17) v ní obsažené reprezentují nejlepší současné evropské SF autory, přičemž výběr jejich děl byl proveden s velkým přehledem a odpovědností. Zastoupena jsou ta největší jména včetně Johanna Sinisalo, Andrease Eschbacha, Jean-Claude Dunyacha - a nezapomeňme Ondřeje Neffa. Kvalita výběru je zaručena jak ctihodnou značkou SFWA, tak repu…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.