Moore, James A.

James A. Moore je autorem více než dvaceti románů, včetně kritikou vychvalovaných děl Fireworks, Under The Overtree, Blood Red, Deeper, trilogie Serenity Falls a nejnovějších románů Seven Forges a chystaného pokračování The Blasted Lands.

Dvakrát byl nominován na Cenu Brama Stokera a tři roky pracoval jako úředník v Horror Writers Association, nejprve jako tajemník a později jako viceprezident.

Autor udělal první spisovatelské krůčky psaním pro Marvel Comics, vytvořil více než dvacet dodatků pro hry White Wolf Games, včetně Berlin By Night, Land of 1000000 Dreams a The Get of Fenris Tribebook. Napsal také dva romány White Wolf, Vampire: House of SecretsWerewolf: Hellstorm.

Mooreova první krátká sbírka povídek, Slices, se vyprodala dříve, než byla vytištěna.

V současné době žije na předměstí Atlanty ve státě Georgia. Seznamte se s jeho blogem www.genrefied.blogspot.com a s jeho webovou stránkou www.jamesamoorebooks.com.

Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)

Aktuality

archiv aktualit

VZKAZ OD FIONY VALPY + AKCE

Máme pro vás vzkaz od naší oblíbené autorky Fiony Valpy. Podívejte se, co sama říká o svých knihách, a nechte se nalákat na romány se dvěma historickými liniemi, které rozhodně nesmí chybět v k…

SYLVIA DAY - BESTSELLEROVÁ AUTORKA KONEČNĚ V BARONETU

Musíme se s vámi podělit o úžasnou zprávu! Letos rozšíří naši rodinu skvělých autorek SYLVIA DAY! …

ZRUŠENÍ OSOBNÍCH ODBĚRŮ V SÍDLE NAKLADATELSTVÍ

Vážení zákazníci,z technických důvodů jsou zrušeny osobní odběry v sídle nakladatelství od 2.2.2023 do odvolání.Pokud od nás máte předchozí objednávku potvrzenou s osobním odběrem v sídle nakladatelst…