Autoři

Série

Mister - CZ verze

od
James, E L
 • Ponořte se do milostného příběhu plného vášně.
  Kniha Mister je novou poutavou romancí spisovatelky E L James, autorky celosvětově úspěšné trilogie Padesát odstínů.

  Londýn, 2019. Maxim Trevelyan vede bezstarostný život. Je pohledný, má konexe v aristokratických kruzích a peníze. Nikdy nemusel pracovat a zřídka spí sám. Vše se ale mění vlivem nešťastné události, po které Maxim zdědí šlechtický titul, bohatství a nemovitosti, avšak také veškerou související zodpovědnost. Na tuto roli není připraven a zdráhá se jí zhostit.
  Daleko větší výzvu však pro něj představuje potlačování touhy po záhadné mladé ženě, která nevlastní o mnoho víc než nebezpečnou a vtíravou minulost a teprve nedávno se přistěhovala do Anglie. Uzavřená, krásná a hudebně nadaná žena je přitažlivou hádankou, jež mění Maximův chtíč ve spalující vášeň, jakou nikdy předtím nepocítil a ani se ji neodvažuje pojmenovat. Kdo je Alessia Demachi? Dokáže ji Maxim ochránit před zlobou, která ji pronásleduje? A jak zareaguje ona, až zjistí, že i Maxim skrývá svá vlastní tajemství?
  Nechte se unášet ze srdce Londýna napříč divokou panenskou krajinou Cornwallu až k drsné a hrozivé kráse Balkánu. Mister je jako jízda na horské dráze plné nebezpečí a touhy, kterou prolétnete se zatajeným dechem až do poslední strany.

 • Autor: James, E L
  Překladatel: Lišková, Zdenka
  Název: Mister - CZ verze
  Původní název: The Mister
  Žánr: | Ediční plán 2019 - 2. pololetí
  EAN: 9788026912224
  ISBN: 978-80-269-1222-4
  Vazba: vázaná
  Formát:145.00 x 205.00 mm
  Počet stran: cca 528
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 23. 10. 2019
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.