Masson, Jeffrey Moussaieff

seznam / mřížka
Masson, Jeffrey Moussaieff

Masson, Jeffrey Moussaieff

Jeffrey Moussaieff Masson je bývalý psychoanalytik a profesor sanskrtu. Krátce působil jako ředitel Archivů Sigmunda Freuda, na univerzitě v Torontu a Michiganu přednášel psychoanalýzu a novinářskou etiku. V současné době je čestným vědeckým pracovníkem na katedře filozofie novozélandské univerzity v Aucklandu. Je autorem řady knih zaměřených na citový život zvířat, včetně titulů Když sloni pláčou, Psi v lásce nikdy nelžou a Kocour, který pozoroval lidi.

Podrobnější informace nabízí jeho webová stránka www.jeffreymasson.com.

- 77%
Od autora bestsellerů Když sloni pláčou a Psi v lásce nikdy nelžou   Na planetě Zemi žijí dva svrchovaní predátoři, vybavení anatomicky nejsložitějším mozkem, jaký se v pozemské přírodě kdy vyvinul: člověk a kosatka dravá. Jen ve 20. století zabilo jedno z těchto zvířat na 200 milionů příslušníků svého druhu; druhé ani jediného. Lidé se něčím podstatným liší... Ve svých předešlých publikacíc…

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.