Autoři

Série

Kráska a zvíře - Pomsta
(Série - Kráska a zvíře - 1)

od
Holder, Nancy
 • Jako mladistvé zachránil Catherine Chandlerové život tajemný cizinec, který má schopnost se proměnit ve zvířecího tvora. O devět let později, již jako policejní detektiv, Catherine odhalí jeho identitu.

  Vincent ji přitahuje a postupem času se spolu sblíží, ale Catherine ví, že jejich vztah musí přede všemi tajit, protože je pro oba nebezpečný.

  Během záhadného výpadku proudu v New Yorku dojde k únosu Angela DeMarca, syna jedné z nejmocnějších místních rodin. Catherine začne na případu pracovat se svou partnerkou, Tess Vargasovou, a vzápětí se doslechnou o další hledané osobě – otec Cat zmizel ze své vězeňské cely na Rikers Islandu.

  Vincent se ze všech sil snaží Cat pomoci, ale jak napětí narůstá, pár uvízne v pasti, z níž vede jediná cesta ven. Oba se musí postavit minulosti a prokázat sílu své lásky.

 • Autor: Holder, Nancy
  Překladatel: Marek, Ondřej
  Série: Kráska a zvíře
  Pořadí v sérii: 1.
  Název: Kráska a zvíře - Pomsta
  Původní název: Beauty and the Beast - Vendetta
  Žánr: | Rozebráno - již nebude skladem
  ISBN: 978-80-269-0171-6
  Vazba: vázaná
  Formát:120.00 x 195.00 mm
  Počet stran: 312
  Vydání: 1.
  Datum vydání: 3. 6. 2015
 •  

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.